Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane

SALUS Controls a Google Home – ovládajte svoj domov hlasom pomocou aplikácie Google Home

VRÁŤ SA

Dnešná inteligentná domácnosť a určite aj domácnosti v budúcnosti, budú stále častejšie vybavené prvkami tzv. umelej inteligencie. Nehovoríme o sci-fi robotoch, ale o domácich spotrebičoch, ktoré sú prispôsobené vášmu životnému štýlu. Predpokladáme, že umelá inteligencia robí váš každodenný život pohodlnejší, ekonomickejší a bezpečnejší. Kľúčovou súčasťou tejto technologickej revolúcie sú Google Assistant a aplikácia Google Home, pomocou ktorých môžete hlasom ovládať napr. osvetlenie, regulátory teploty, inteligentné zásuvky, kamery doma či na záhrade. Prostredníctvom aplikácie spravujete zariadenia kompatibilné s Google Home.

POZNÁMKA: Služba Google Home Voice je k dispozícii na miliónoch zariadení od spoločnosti Google a dalších dodávateľov systému Android.

Zariadenia SALUS Controls spolupracujú s Google Home

Naše vybrané produkty z radu Smart Home veľmi dobre spolupracujú s domácim asistentom. To znamená, že rozhranie Google s nimi „vychádza“ a riadi ich správne. V súčasnosti môžete prostredníctvom Google Home ľubovoľne ovládať nasledujúce zariadenia:

Termostaty: SQ610, SQ610RF, VS10WRF, VS10BRF, VS20WRF, VS20BRF, HTRP-RF(50), HTRS-RF(30)

Teplotný snímač a zároveň najjednoduchšiu verziu regulátora TS600

FC600 fan coil regulátor

Inteligentnú zástrčku SPE600

Inteligentné relé SR600

Ovládanie osvetlenia pomocou hlasu má množstvo výhod. V prípade systému SALUS Smart Home, pripojeného ku Google Home, máte túto možnosť vďaka inteligentnej zásuvke a relé. Napríklad, keď v noci ležíte v posteli, môžete bez vstávania vypnúť osvetlenie v celom dome alebo rozsvietiť / zhasnúť  lampy v  jednotlivých miestnostiach. Keď prídete domov neskoro v noci, môžete v jednom okamihu rozsvetliť lampy vo vybraných  izbách. Ak máte plné alebo špinavé ruky, môžete v kuchyni zadať hlasový povel a zariadenia vám vyhovejú. Takáto „maličkosť“ výrazne zvýši váš komfort.

Veľkou výhodou je hlasové ovládanie vykurovania. Samozrejme, vykurovací systém pracuje najefektívnejšie a najhospodárnejšie s využitím harmonogramov prispôsobených vášmu dennému rytmu. Sú však situácie, v ktorých oceníte, že sa trvalé nastavenia dajú jednoducho podľa potreby prepísať. Používanie hlasových povelov v takýchto prípadoch vám umožní rýchlo reagovať bez toho, aby vás obmedzovali vaše aktivity. Hlasový asistent vás môže tiež informovať o aktuálnej teplote a umožní vám hlasom riadiť teplotu v miestnosti, v ktorej sa práve nenachádzate. Dôležité je, že simulácia konverzácie je intuitívna a priateľská ku všetkým členom domácnosti.

Ako ovládať produkty SALUS Controls cez Google Home?

Najskôr si musíte stiahnuť aplikáciu Google Home (je k dispozícii zadarmo v Google Play a App Store).

Potom spustite službu SALUS Smarthome EÚ.

Nastavte si svoj inteligentný domov pomocou nášho systému podľa nasledujúcich pokynov:

Prihlásiť sa:

Pridajte zariadenia, ktoré budete ovládať:

POZNÁMKA: Nie je potrebné aby internetová brána UGE600 („srdce“ systému SALUS Smart Home) a hlasový asistent Google Home boli na rovnakej sieti Wi-Fi. Musia byť pripojené na internet, ale môžu fungovať na samostatných sieťach (napr. Wi-Fi).

Hlasové ovládanie vybraných produktov SALUS Controls v zásade vyžaduje iba: stiahnutie aplikácie Google Home, spustenie služby Salus SmartHome EU a prihlásenie sa do vášho účtu Google Home, aby ste pripojili vaše zariadena.

Kontakt
Začať spoluprácu

Kontakt


+421 245 527 104


Technická podpora

+421 911 819 831
+421 902 560 228

technik@salus-controls.sk


PO – PI: 800-1600

MontážnikPoužívateľDeveloper
Salus

Distribútor SALUS Controls:
Thermo-control SK s.r.o.

Stará Vajnorská 37,
831 04 Bratislava
Slovensko
Kancelária: +421 245 527 104
Infolinka: +421 903 451 848
Servis: +421 902 560 228
Pondelok - Piatok od 8.00-16.00 hod.

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio