Polski
English
Українська
Český
Български
Slovenský
Srbija
Русский
Latvija
Lietuva
Slovenija
Bosna i Hercegovina
Hrvatska
Ελληνικά
Española
Italiano
Eestlane
Bezdrôtové regulátory teploty


Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s bezdrôtovými termostatmi SALUS Controls. Sú ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí ocenia moderné technológie a pohodlie. Izbové regulátory pre ÚK poskytujú dokonalý tepelný komfort.

Bezdrôtový termostat SALUS Controls umožňuje jednoduchú reguláciu teploty v jednotlivých miestnostiach v domácnostiach či v kancelárskych priestoroch.


Čo poskytuje bezdrôtový regulátor teploty?


Termostat umožňuje ovládať vykurovanie (regulátory z radu SALUS Smart Home aj prostredníctvom internetu) a ponúka širokú škálu funkcií pre vaše pohodlie a úsporu energie. Všetky bezdrôtové regulátoy sú vyrobené z komponentov najvyššej kvality, čo zaručuje ich bezporuchovú a spoľahlivú prevádzku. Ponúkame vám izbové regulátory, ktoré sú určené na riadenie podlahového aj radiátorového vykurovania. Zariadenia sú určené do bytových, kancelárskych či komerčných priestorov. Bezdrôtový regulátor teploty sa jednoducho používa, bez potreby zložitej inštalácie.


Prečo sa elektronický regulátor teploty oplatí používať vo všetkých miestnostiach?


Pretože je to nákladovo najefektívnejšie riešenie. Ak sú vo všetkých miestnostiach, teda vo všetkých vykurovacích zónach (spálňa, pracovňa, obývacia izba…), nainštalované elektronické bezdrôtové regulátory teploty (napr. Quantum SQ610RF), potom je možné všade nastaviť teplotu individuálne.


Regulátory teploty v ponuke SALUS Controls


Spoločnosť SALUS Controls sa špecializuje na moderné riadiace technológie a poskytuje zákazníkom spoľahlivé riešenia pre inteligentnú automatizáciu budov. Našim zákazníkom ponúkame bezdrôtové elektronické regulátory teploty, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na funkčnosť, dizajn a jednoduchú inštaláciu. Odporúčame:


• ovládače (regulátory teploty) s dotykovým ovládaním, ktoré majú moderné displeje a veľké podsvietené LCD obrazovky, ale tiež:
• tradičné regulátory teploty s gombíkom, ktoré sa veľmi jednoducho ovládajú
• nástenné alebo samostatne stojace regulátory teploty
• zariadenia pracujúce na frekvencii 868 MHz, čo zaručuje stabilný signál odolný voči rušeniu.

Regulátory teploty SALUS Controls majú: veľký dosah, široký rozsah regulácie teploty, rôzne režimy na výber – v závislosti od zvoleného modelu.


Objednajte si moderný regulátor teploty


Všetky regulátory teploty SALUS Controls zabezpečujú rýchlu komunikáciu s kotlom. Naše termostaty, určené na reguláciu vykurovania, sú zárukou kvality na dlhé roky. Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo pochybností, vo všetkých fázach používania produktu, kontaktujte prosím technickú podporu spoločnosti SALUS Controls. Súčasťou našej distribučnej siete je mnoho miest na celom území. Na podstránkach jednotlivých produktov si môžete skontrolovať dostupnosť produktu u vášho distribútora.

Kontakt
Začať spoluprácu

Kontakt


+421 245 527 104


Technická podpora

+421 911 819 831
+421 902 560 228

technik@salus-controls.sk


PO – PI: 800-1600

MontážnikPoužívateľDeveloper

Salus

Distribútor SALUS Controls:
Thermo-control SK s.r.o.

Stará Vajnorská 37,
831 04 Bratislava
Slovensko
Kancelária: +421 245 527 104
Infolinka: +421 903 451 848
Servis: +421 902 560 228
Pondelok - Piatok od 8.00-16.00 hod.

image/svg+xml

© QL CONTROLS 2020 / All Rights Reserved

Design & Code by Foxstudio